Firma BSI w dniach 26-27 listopada 2015 organizuje pod Warszawą konferencję, której tematyką będzie Infrastruktura Krytyczna. Temat zarządzania infrastruktura krytyczną ma szerokie oparcie w zarządzaniu jakością oraz innych dyscyplinach z nim powiązanych.
Jeśli pracujesz w firmie, która zarządza lub posiada infrastrukturę, którą można uznać za strategiczną dla naszego kraju, chcesz spotkać przedstawicieli firm, którzy również taką infrastrukturą zarządzają i podzielić się z nimi doświadczeniami, to warto być na tej konferencji.

Wykład inauguracyjny wygłosi premier Waldemar Pawlak. Na konferencji pojawią się przedstawiciele firm o strategicznym dla Polski znaczeniu. Reprezentować będą branże surowców energetycznych i zaopatrzenia w energię i paliwa, łączność, telekomunikację, administrację publiczną, transport i produkcję. Na konferencji wystąpią prelegenci reprezentujący świat nauki z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, UKSW, Politechniki Rzeszowskiej i WAT.
Biznes reprezentować będą przedstawiciele BSI, PSE, Gaz-System, Grupy Lotos.

Tematem konferencji będzie między innymi zarządzanie kryzysowe, ciągłość działania, ocena ryzyka, polityka unijna, finansowanie, zmiany klimatu w kontekście energetycznym, rola rezerw strategicznych, bezpieczeństwo informacji czy ochrona teleinformatyczna.

Miejsce: Hotel Windsor – Jachranka k./Warszawy
Data: 26-27 listopada 2015