Firma BSI w dniach 26-27 listopada 2015 organizuje pod Warszawą konferencję, której tematyką będzie Infrastruktura Krytyczna. Temat zarządzania infrastruktura krytyczną ma szerokie oparcie w zarządzaniu jakością oraz innych dyscyplinach z nim powiązanych.
Jeśli pracujesz w firmie, która zarządza lub posiada infrastrukturę, którą można uznać za strategiczną dla naszego kraju, chcesz spotkać przedstawicieli firm, którzy również taką infrastrukturą zarządzają i podzielić się z nimi doświadczeniami, to warto być na tej konferencji.

Wykład inauguracyjny wygłosi premier Waldemar Pawlak. Na konferencji pojawią się przedstawiciele firm o strategicznym dla Polski znaczeniu. Reprezentować będą branże surowców energetycznych i zaopatrzenia w energię i paliwa, łączność, telekomunikację, administrację publiczną, transport i produkcję. Na konferencji wystąpią prelegenci reprezentujący świat nauki z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, UKSW, Politechniki Rzeszowskiej i WAT.
Biznes reprezentować będą przedstawiciele BSI, PSE, Gaz-System, Grupy Lotos.

Tematem konferencji będzie między innymi zarządzanie kryzysowe, ciągłość działania, ocena ryzyka, polityka unijna, finansowanie, zmiany klimatu w kontekście energetycznym, rola rezerw strategicznych, bezpieczeństwo informacji czy ochrona teleinformatyczna.

Miejsce: Hotel Windsor – Jachranka k./Warszawy
Data: 26-27 listopada 2015

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak spowodować zmianę, czyli zarządzanie zmianą wg teorii ograniczeń Goldratta

Zapraszamy na kolejne Konwersatorium TQM organizowane przez profesora Andrzeja Bliklego. Podczas listopadowe Konwersatorium "Kompleksowe zarządzanie jakością", królować będzie zarządzanie zmianą....

Zamknij